Sohbete Başla

Aslan Burcu

Önünüzdeki bir yıllık süreç, kendiniz için belirlediğiniz hedef ve onu başarma azmidir. Hedefsiz, amaçsız olan kişiler için tabii ki başarılı bir sonuç mümkün olmaz. Nazik yaklaşımlar, birlik ve bütünlük niyeti size yeni kapılar açar. Yeri gelir ufak bir iş önerirler, sonra bir bakmışsınız büyük bir görev üstlenmişsiniz. Tutulmalar ve Satürn etkisi, hangi konularda kendimizi güçsüz, kırılgan, zayıf hissediyorsak o konularda bizi testten geçirip, olgunlaştıracak. Belki çok fazla duygusalsınız, içe yöneliksiniz ve olanı olduğu haliyle kabul ediyor, mücadele etmiyorsunuz. Bu konularda güçleneceksiniz. Kaybetmek korkusu, endişeler, aşırı vericilik ve tavizlerden uzak durunuz. Sağlığınıza önem verin. Kilonuza dikkat edin. Kemik-diş sağlığı, romatizmal sorunlar, ruhsal anlamda sizi rahatsız eden şikayetlerinizi doktorunuzla görüşün. Bunları ciddiye alalım. Bir proje için teklif alabilirsiniz. Başarısız olurum, yanılırım, engellenirim diye kendinize mazeret aramayın. İsterseniz pekala her zorluğu aşabilecek güçtesiniz. Potansiyel gücünüzü hafife almayın. Deneyin, görün, öğrenin ve araştırın. İçinizdeki cevheri, yaşam enerjisini açığa çıkartmak için siz de gönüllü olun. Geçmişe takılmayın. Geleceğe bakın. Jüpiter ve Uranüs geçişleri, çalışma ve günlük hayatınızı yenileyici, psikolojik ve bedensel sağlığınızı iyileştirici, rahatlık ve özgürlüğün ön planda tutulmasını sağlayıcıdır. Kendinizi nerede güvenli hissederseniz orada yaşayacak, o alanda kendinizi geliştireceksiniz. 

Basak Burcu
Yengec Burcu

Etiketler:

Bu yazı toplamda 398 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Chat Sohbet Hizmeti Veren Chat Odaları

Chat Odaları günümüzdeki bütün sohbet sitelerinin imrendiği, arama motorlarında üst sıralarda olmak istediği en eski kelimelerden biridir. Chat Odaları kelime anlamı olarak içerisinde Chat Yapılan Odalara sahip Chat Sitesidir. Chat Sohbet ile denk düşen kelime grubundadır. ChatOdalarin.COM olarak ana kelimemiz olarak belirlenmiştir. Kullanıcılarına Chat sitesinin hizmet vermesi gereken bütün odalara sahip bir sohbet sitesidir. Mobil Chat Odaları ve Bedava Chat Odaları gibi yan kelimelerde de hizmetleri bulunmaktadır. İnsanların bedava olarak sohbet edebilmesi için kurulmuştur. Kullanıcılarına vermiş olduğu ücretsiz chat hizmetini en kaliteli şekilde kullanıcıları ile buluşturmayı misyon belirlemiştir. Chat ve Chat Sohbet hizmetimizin Kalitesini bizzat ziyaret ederek tecrübe edebilirsiniz.

ChatOdalarin.COM Sitesinin Farkı Nedir ?

Chat Sitemizde verilen Chat Odaları hizmetimizin diğer hizmet veren sitelere nazaran bazı artıları bulunmaktadır. Chat Odaları hizmeti sadece kaliteli bir sohbet sitesi kurmakla kalmayan, çeşitli farklı etkenlerede ihtiyaç duyulan, profesyönel bir oluşumdur. Kurulan Chat Sohbet sitesinin kalitesinden sonra o sitenin gerekli seviyelere çıkabilmesi için tecrübe ve bilginin önderliğinde büyük zamanlar ayırarak çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu durumları göz önüne aldığımızda Chat Odaları kelimesini kullanan binlerce siteden sadece 20 30 tanesini başarılı sayabiliriz. Bu rakamı yüzdeye vurmak gerekirse ortalama yüzde beş ile on arasında değişen çok düşük bir başarı oranı ortaya çıkmaktadır. 2019 Ocak ayının son günlerinde kurulan sitemiz çalışmalarına aralık vermeden devam etmektedir. Sitemizin farkını yapılan çalışmaları ile birlikte Chat sever bütün kullanıcılar yakından bizzat göreceklerdir.

Chat Yapmak Güvenli midir ?

Chat yapmak bazı kullanıcıların güvenlik konusunda kafasında soru işaretleri bırakabilir. Peki Nedir Bu Sorular ve cevapları ? Chat Sohbet siteleri içerisinde sohbet etmek güvenlik açısından teşkil edermi gibi bir çok endişe verici soruları duyar gibiyim. Kullanıcılarımıza kendi sitemiz ile bilgi vermek gerekirse, Chat sitemizde hiç bir özel bilgi paylaşımında bulunmanız gerekmemektedir. Üstelik Ssl protokolü ile kullanıcı bilgileri korunmaktadır. Bilinçli olarak zarar vermek için kurulan ve sohbet sitesi kılığında barınan siteler haricinde sadece bizim chat sitemiz değil, hizmet veren bütün chat siteleri artık kullanıcı güvenliğini ön planda tutmaktadır. Chat Yapmak ve Chat Odaları'na giriş yapmak yüzde yüz güvenlidir.

Almanya Sohbet | Bedava Sohbet | Sohbet Odaları | islami Sohbet| Mynet Sohbet | Sohbet | Chat Odaları |
Created By RomeO