Sohbete Başla

Basak Burcu

Önünüzdeki bir yıllık süreç, Satürn etkisi ve Tutulmalar sayesinde ilişkilerinizi evliliğe dönüştürücü, çocuk sahibi olmanızı sağlayıcı, güçlü iş ortaklığının göstergesidir. Kararlı olmak, sabırlı, azimli ve çalışkan olmak hayatın her alanında önem taşıyor. Aşk, gelir geçer olmaktan ziyade, ilerisi adına düşünülecek bir olgu haline geliyor. Karşınıza çıkan kişi veya mevcut ilişkinizde ciddiyet, dürüstlük ve uyum yükselecek. Sizin için güvence çok önemli. Bu iş, eğitim veya farklı alanda, kazanç sağlayan projelere sıcak bakacağız. Önemli bir iş alabiliriz. Geçmişe takılmak yerine, yeni bir sayfa açacağız. Buna gönüllü olacağız. Yurtdışıyla bağlantılı işlerimiz olabilir. Bir topluluk içinde yer alabiliriz. Bir ürün veya projemize sponsor bulabiliriz. Ailevi konular, kardeş ilişkileri, yurdumuz, ülkümüz hassas noktalarımız olacak. Ülkemizden farklı bir yerde bir müddet kalabiliriz. Bu gelişim için önemli bir adımdır. Başarılı oluruz. Onun için kaygı, endişe, kibir veya gereksiz takıntılar yerine, yeniliklere açık olmanızda fayda var. Aşka bakış açımız da bu şekilde gelişir. Gelir-geçer aşklar yerine güçlü temeli olan ilişkiyi tercih edersiniz. Hayatınıza giren kişiden çocuk sahibi olmayı düşünürsünüz. Bir evlat edinmek gibi bir tercihiniz de olabilir. Jüpiter ve Uranüs geçişleri, olgunluk, bilgelik, somut bir şeyler ortaya koymak, geliştirmek, büyütmek, verimli hale getirmek gibi kriterler baş tacınız olur.

Terazi Burcu
Aslan Burcu

Etiketler:

Bu yazı toplamda 297 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Chat Sohbet Hizmeti Veren Chat Odaları

Chat Odaları günümüzdeki bütün sohbet sitelerinin imrendiği, arama motorlarında üst sıralarda olmak istediği en eski kelimelerden biridir. Chat Odaları kelime anlamı olarak içerisinde Chat Yapılan Odalara sahip Chat Sitesidir. Chat Sohbet ile denk düşen kelime grubundadır. ChatOdalarin.COM olarak ana kelimemiz olarak belirlenmiştir. Kullanıcılarına Chat sitesinin hizmet vermesi gereken bütün odalara sahip bir sohbet sitesidir. Mobil Chat Odaları ve Bedava Chat Odaları gibi yan kelimelerde de hizmetleri bulunmaktadır. İnsanların bedava olarak sohbet edebilmesi için kurulmuştur. Kullanıcılarına vermiş olduğu ücretsiz chat hizmetini en kaliteli şekilde kullanıcıları ile buluşturmayı misyon belirlemiştir. Chat ve Chat Sohbet hizmetimizin Kalitesini bizzat ziyaret ederek tecrübe edebilirsiniz.

ChatOdalarin.COM Sitesinin Farkı Nedir ?

Chat Sitemizde verilen Chat Odaları hizmetimizin diğer hizmet veren sitelere nazaran bazı artıları bulunmaktadır. Chat Odaları hizmeti sadece kaliteli bir sohbet sitesi kurmakla kalmayan, çeşitli farklı etkenlerede ihtiyaç duyulan, profesyönel bir oluşumdur. Kurulan Chat Sohbet sitesinin kalitesinden sonra o sitenin gerekli seviyelere çıkabilmesi için tecrübe ve bilginin önderliğinde büyük zamanlar ayırarak çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu durumları göz önüne aldığımızda Chat Odaları kelimesini kullanan binlerce siteden sadece 20 30 tanesini başarılı sayabiliriz. Bu rakamı yüzdeye vurmak gerekirse ortalama yüzde beş ile on arasında değişen çok düşük bir başarı oranı ortaya çıkmaktadır. 2019 Ocak ayının son günlerinde kurulan sitemiz çalışmalarına aralık vermeden devam etmektedir. Sitemizin farkını yapılan çalışmaları ile birlikte Chat sever bütün kullanıcılar yakından bizzat göreceklerdir.

Chat Yapmak Güvenli midir ?

Chat yapmak bazı kullanıcıların güvenlik konusunda kafasında soru işaretleri bırakabilir. Peki Nedir Bu Sorular ve cevapları ? Chat Sohbet siteleri içerisinde sohbet etmek güvenlik açısından teşkil edermi gibi bir çok endişe verici soruları duyar gibiyim. Kullanıcılarımıza kendi sitemiz ile bilgi vermek gerekirse, Chat sitemizde hiç bir özel bilgi paylaşımında bulunmanız gerekmemektedir. Üstelik Ssl protokolü ile kullanıcı bilgileri korunmaktadır. Bilinçli olarak zarar vermek için kurulan ve sohbet sitesi kılığında barınan siteler haricinde sadece bizim chat sitemiz değil, hizmet veren bütün chat siteleri artık kullanıcı güvenliğini ön planda tutmaktadır. Chat Yapmak ve Chat Odaları'na giriş yapmak yüzde yüz güvenlidir.

Almanya Sohbet | Bedava Sohbet | Sohbet Odaları | islami Sohbet| Mynet Sohbet | Sohbet | Chat Odaları |
Created By RomeO