Sohbete Başla

Bebekler Yastıkla mı Yoksa Yastıksız mı Uyumalı?

Bebeklerde bilmeniz gereken yastik yatilisinin

Genelde ebeveynler bebeklerinin yastıksız yattığında rahatsız olacağını düşünürler ama bebeklerin gerçekten yastığa ihtiyacı yoktur. Yastık kullanmadıklarında da aynı rahatlıkta uyurl

Uzmanlar 2 yaşına kadar bebeklerin yastıksız yatırılmasını öneriyorlar. 2 yaşa kadar solunum yolunun başlangıcının bulunduğu boynun kısa olması nedeniyle ani bebek ölümleri yaşanabilmektedir.

İlk 6 aylık dönemde bebeğinizi emzirme sonrası hemen yatırmayın. Emdiği sütün boğazına geri gelmemesi için başı hafif yukarı gelecek şekilde yatırmalısınız. Bunun için yastığı başının altına koymak yerine bebeğin üzerine yatacağı yatağın başucu altına koymanız yeterli gelecektir. Yastık aynı zamanda tıkanma riskini de kolaylaştırabilir

Aslında 2 yaşından sonrada çocuklar yastığa ihtiyaç duymazlar ancak dilerseniz çok ince bir yastıkla uyutabilirsiniz 2 yaşından sonra kullanacağınız yastığı seçerken kuş tüyü gibi yumuşak yastıkları tercih etmeyin.

Bu tür yastıklar çok yumuşak olduğu için bebeğiniz uykudayken kafası içine gömülüp nefes almakta zorlanabilir

Yine kuş tüyü ya da kaz tüyü gibi alerji yapma olasılığı yüksek olan yastıkları kullanmayın. Herkes bebeginin rahat uyumasini ister onun icinde

        anneler yeterince bilgiye sahip olurlar

 

Anne Sütünü Arttırmak İçin 20 Önerimiz

Etiketler:

Bu yazı toplamda 264 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Chat Sohbet Hizmeti Veren Chat Odaları

Chat Odaları günümüzdeki bütün sohbet sitelerinin imrendiği, arama motorlarında üst sıralarda olmak istediği en eski kelimelerden biridir. Chat Odaları kelime anlamı olarak içerisinde Chat Yapılan Odalara sahip Chat Sitesidir. Chat Sohbet ile denk düşen kelime grubundadır. ChatOdalarin.COM olarak ana kelimemiz olarak belirlenmiştir. Kullanıcılarına Chat sitesinin hizmet vermesi gereken bütün odalara sahip bir sohbet sitesidir. Mobil Chat Odaları ve Bedava Chat Odaları gibi yan kelimelerde de hizmetleri bulunmaktadır. İnsanların bedava olarak sohbet edebilmesi için kurulmuştur. Kullanıcılarına vermiş olduğu ücretsiz chat hizmetini en kaliteli şekilde kullanıcıları ile buluşturmayı misyon belirlemiştir. Chat ve Chat Sohbet hizmetimizin Kalitesini bizzat ziyaret ederek tecrübe edebilirsiniz.

ChatOdalarin.COM Sitesinin Farkı Nedir ?

Chat Sitemizde verilen Chat Odaları hizmetimizin diğer hizmet veren sitelere nazaran bazı artıları bulunmaktadır. Chat Odaları hizmeti sadece kaliteli bir sohbet sitesi kurmakla kalmayan, çeşitli farklı etkenlerede ihtiyaç duyulan, profesyönel bir oluşumdur. Kurulan Chat Sohbet sitesinin kalitesinden sonra o sitenin gerekli seviyelere çıkabilmesi için tecrübe ve bilginin önderliğinde büyük zamanlar ayırarak çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu durumları göz önüne aldığımızda Chat Odaları kelimesini kullanan binlerce siteden sadece 20 30 tanesini başarılı sayabiliriz. Bu rakamı yüzdeye vurmak gerekirse ortalama yüzde beş ile on arasında değişen çok düşük bir başarı oranı ortaya çıkmaktadır. 2019 Ocak ayının son günlerinde kurulan sitemiz çalışmalarına aralık vermeden devam etmektedir. Sitemizin farkını yapılan çalışmaları ile birlikte Chat sever bütün kullanıcılar yakından bizzat göreceklerdir.

Chat Yapmak Güvenli midir ?

Chat yapmak bazı kullanıcıların güvenlik konusunda kafasında soru işaretleri bırakabilir. Peki Nedir Bu Sorular ve cevapları ? Chat Sohbet siteleri içerisinde sohbet etmek güvenlik açısından teşkil edermi gibi bir çok endişe verici soruları duyar gibiyim. Kullanıcılarımıza kendi sitemiz ile bilgi vermek gerekirse, Chat sitemizde hiç bir özel bilgi paylaşımında bulunmanız gerekmemektedir. Üstelik Ssl protokolü ile kullanıcı bilgileri korunmaktadır. Bilinçli olarak zarar vermek için kurulan ve sohbet sitesi kılığında barınan siteler haricinde sadece bizim chat sitemiz değil, hizmet veren bütün chat siteleri artık kullanıcı güvenliğini ön planda tutmaktadır. Chat Yapmak ve Chat Odaları'na giriş yapmak yüzde yüz güvenlidir.

Almanya Sohbet | Bedava Sohbet | Sohbet Odaları | islami Sohbet| Mynet Sohbet | Sohbet | Chat Odaları |
Created By RomeO